Directeur Koen Bouve koen.bouve@limburg.be
TAC Paul Welkenhuysen paul.welkenhuysen@limburg.be

TA Erik Clerkx erik.clerkx@limburg.be
Coördinator
1ste graad
Erik Clerkx erik.clerkx@limburg.be
Coördinator
2de graad TSO
Coördinator
3de graad TSO
Ingrid Coun ingrid.coun@limburg.be
Coördinator
2de graad BSO
Coördinator
3de graad BSO
Gert Paradijs gert.paradijs@limburg.be
Coördinator stage Roger Stappers roger.stappers@limburg.be
Coördinator ICT (smartschool) Robert Conings robert.conings@limburg.be
Leerlingadministratie 1ste graad Leerlingbegeleiding 1ste graad Griet Robays griet.vanrobays@limburg.be
Remedial teacher
Leerlingbegeleider 1ste graad
Nia Ponsaerts nia.ponsaerts@limburg.be
Leerlingadministratie 2de graad Leerlingbegeleiding 2de graad Raf Terwingen raf.terwingen@limburg.be
Remedial teacher
Leerlingbegeleider 2de graad
Melissa Giorgi melissa.giorgi@limburg.be
Leerlingadministratie 3de graad Leerlingbegeleiding 3de graad
Personeelsadministratie
Philippe Olaerts philippe.olaerts@limburg.be
Leerlingbegeleider 3de graad Linde Janssen linde.janssen@limburg.be
Administratie Anke Ferson anke.ferson@limburg.be
Boekhouding Geert Thijs geert.thijs@limburg.be
Coördinator Jean Marie Slangen jean-marie.slangen@limburg.be
Leerling
begeleiding
Sandra Hoeven sandra.hoeven@limburg.be
Vervolgschool
coach
Rosiers Gert rosiers.gert@limburg.be
Vervolgschool
coach
Kris Moors kris.moors@limburg.be
Algemene contactgegevens
Provinciale Technische School
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 40
ptsmm@limburg.be
Coördinator Ludo Awouters ludo.awouters@limburg.be
Ingrid Lenaerts
Sanny Vanhengel
Marlies Davidts
Carine Lenssen
Marijke Smet
OKAN
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 52
Centrum Leren en Werken Maasmechelen
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 48
GSM +32 487 10 34 26
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens